2024-06-24 09:24
Logo Inwestuj Inowrocław
  • flaga pl
  • flaga en
  • flaga de
Menu
2016-05-20

Inowrocław drugim samorządem w województwie

Nagrodę w kategorii "Samorząd Najlepszy Zdaniem Przedsiębiorców" w 2015 roku odebrał Prezydent Ryszard Brejza w trakcie jubileuszowej gali, która odbyła się  w bydgoskiej Operze Nova z udziałem przedstawicieli biznesu, bankowości, samorządów i polityki.

- Cieszy nas, że najbardziej liczące się środowiska widzą nas jako prężnie działający ośrodek przemysłowo-usługowy. Prowadzone przez nas od lat konsekwentne działania marketingowe, wizerunkowe, wsparcie dla przedsiębiorców przynoszą efekty. Uczciwi przedsiębiorcy wiedzą, że mogą liczyć na miasto. Wszystkie zakłady rozbudowują się lub modernizują, powstają nowe, przybywają miejsca pracy – podkreśla Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Zajęcie po raz drugi z rzędu tak wysokiej lokaty w województwie to niewątpliwy sukces polityki władz miasta, które od kilkunastu lat konsekwentnie stawiają na rozwój. To miejsce to również potwierdzenie, że nie wielkość ośrodka się liczy, ale jego operatywność.

Drugie miejsce wśród kilkudziesięciu samorządów w kujawsko – pomorskim to również dowód na to, że demagogia i malkontenctwo, z jakimi czasami mamy do czynienia, przegrywają z faktami znajdującymi się w obiektywnym zestawieniu. Cudze chwalicie, a swego nie znacie.

 

- Jesteśmy miastem z przyszłością. Oczywiście, nie jesteśmy pozbawieni problemów, ale na tle pozostałych miast województwa kujawsko-pomorskiego jesteśmy postrzegani przez inwestorów jako ośrodek o bardzo dużym potencjale – mówi Ryszard Brejza.

źródło: inowroclaw.pl

Nasi partnerzy:
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Inowrocław
Ino-Online
Urząd Statystyczny
ki24.info
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
Magazyny Polska.pl
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Nasze Miasto Inowrocław - informator
Telewizja Miejska Inowrocław
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne