2024-06-24 07:51
Logo Inwestuj Inowrocław
  • flaga pl
  • flaga en
  • flaga de
Menu
2016-12-12

Konferencja dla biznesu - Fundusze Europejskie dla przedsiębiorstw

Kilkudziesięciu inowrocławskich przedsiębiorców wzięło udział w czwartkowej konferencji poświęconej pozyskiwaniu funduszy europejskich.
Patronat nad nią sprawował Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Temat ponad 3-godzinnego spotkania brzmiał: „Fundusze europejskie dla przedsiębiorstw. Jak uzyskać dofinansowanie w perspektywie finansowej
2014-2020”. Wzięło w nim udział około 50 osób.

Wykład poprowadziła ekspert w dziedzinie funduszy europejskich z wieloletnim doświadczeniem w konstruowaniu projektów dofinansowywanych ze środków unijnych Agnieszka Durka, prezes zarządu spółki Grantland i FN. W sposób merytoryczny i bardzo konkretny omawiała ona problematykę oraz odpowiadała na wszystkie pytania. Ponadto, z czego uczestnicy spotkania byli bardzo zadowoleni, omówiła ona cały harmonogram projektów unijnych w województwie kujawsko-pomorskim.

 

- Cieszę się, że jest duże zainteresowanie inowrocławskich przedsiębiorców taką tematyką, bo to oznacza, że kujawski biznes chce się nadal rozwijać. Z opinii osób, z którymi rozmawiałem wynika, że uzyskały one sporo nowych informacji na temat funduszy unijnych. Takie było właśnie zadanie tej konferencji – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza, który uczestniczył w spotkaniu.

Organizatorem spotkania było Biuro Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Inowrocławia pod kierownictwem Ewy Witkowskiej.

Z rozmów prowadzonych podczas przerwy i po zakończeniu spotkania przez pracowników biura wynika, że czas, który poświecili na konferencję, nie był czasem straconym i może zaowocować pomysłami na wsparcie przedsiębiorstw z funduszy unijnych.To było ostatnie z wielu tegorocznych spotkań organizowanych przez Biuro Obsługi Inwestorów. W związku z dużym zainteresowaniem, szykuje ono już kolejne na przyszły rok. 

To było ostatnie z wielu tegorocznych spotkań organizowanych przez Biuro Obsługi Inwestorów. W związku z dużym zainteresowaniem, szykuje ono już kolejne na przyszły rok.

Wideo relacja znajduje się tutaj...

Nasi partnerzy:
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Inowrocław
Ino-Online
Urząd Statystyczny
ki24.info
Magazyny Polska.pl
Telewizja Miejska Inowrocław
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Nasze Miasto Inowrocław - informator
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy