2022-01-20 12:15
Logo Inwestuj Inowrocław
  • flaga pl
  • flaga en
Menu

Aktualności

Zakończyła się kolejna edycja konkursu „Mister Budownictwa”. Kapituła konkursowa wyłoniła obiekt najciekawszy pod względem architektury, funkcjonalności, wykonawstwa, czy zastosowanych rozwiązań. W tym roku zgłoszono łącznie 9 obiektów, wszystkie w kategorii obiekty nowo wybudowane.

Od dziś, do 10 grudnia potrwa głosowanie internautów na najładniejszy budynek zgłoszony w tegorocznej edycji konkursu Mister Budownictwa. Do wyboru jest aż 9 propozycji!  Szczegóły w arytkule.

ARP S.A. otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową. Mają one charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze.

Prezydent Miasta Inowrocławia ogłasza XX edycję konkursu „Mister Budownictwa”. Celem konkursu jest wybór obiektu budowlanego, którego forma architektoniczna, jakość wykonania, właściwości użytkowe i nowatorskie rozwiązania techniczne predysponują go do roli „wizytówki” Inowrocławia.

Miasto Inowrocław po raz kolejny promuje się na jednym z największych wydarzeń inwestycyjnych w Europie – targach Expo Real w Monachium. Po 1,5 rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, targi odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego. 

Chcąc zmienić obecny stan rzeczy, stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR) i Związek Miast Polskich (ZMP) wspólnie z blisko 100 samorządami organizują ogólnopolską kampanię informacyjną #MiastazPrzedsiębiorcami, której celem jest przedstawienie istoty i roli przedsiębiorców w wymiarze lokalnym oraz znaczenia ich wspierania i rozwoju. 

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zapraszają na seminarium w trybie stacjonarnym poświęcone popularyzacji wiedzy wśród kujawsko-pomorskich przedsiębiorstw na temat Zjednoczonych Emiratów Arabskich jako rynku o dużym potencjale i możliwościach.

Dziś w Ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach konkursu pn. „Wygraj przedsiębiorczą przyszłość”, którego organizatorami byli Miasto Inowrocław, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Kazimierza Kujawskiego w Inowrocławiu oraz Powiat Inowrocławski.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium "Wsparcie dla firm z powiatu inowrocławskiego".
Szczegóły znajdują się w artykule.

Czy kultura zjada strategie na śniadanie? Jak przychylić nieba swoim pracownikom? Jak integrują swoją załogę firmy w Norwegii? Tego wszystkiego dowiesz się podczas webinarium pt. "Przyjazna firma".

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Toruniu serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium podczas którego zostaną przedstawione możliwości wsparcia dla firm zainteresowanych realizacją działań w zakresie modernizacji energetycznej.

Konkurs organizowany w czasie ograniczonego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dedykowany dla młodzieży szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu inowrocławskiego.

W związku z przygotowaniami Polski, w tym Województwa Kujawsko-Pomorskiego do udziału  w EXPO 2020 organizowanego w Dubaju (ZEA) kierujemy do mikro, małych i średnich firm regionalnych informacje dotyczące chęci uczestnictwa w wydarzeniu.

PSSE sp. z o.o., we współpracy z UKW w Bydgoszczy, UMK w Toruniu, UTP im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, PUZ we Włocławku, a także WSG w Bydgoszczy, serdecznie zaprasza studentów do udziału w spotkaniach online z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność na terenie Strefy.

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera drugi cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pierwszy z cyklu webinariów odbędzie się 15 lutego 2021 roku o godz. 12:00 i skierowany będzie do przedsiębiorców działających na obszarze województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Fundacja Emic zaprasza na seminarium pt. Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców w dobiepandemii, które odbędzie się 23 lutego 2021 r. w formie online.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna znalazła się w czołówce prężnie działających stref ekonomicznych w kraju. Spośród 14 działających stref znalazła się na 2. Miejscu.

Na terenie całego województwa kujawsko – pomorskiego działa Polska Strefa Inwestycji, którą zarządza Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Dzięki Strefie przedsiębiorcy mogą uzyskać między innymi zwolnienie z podatku dochodowego od osób prawnych lub fizycznych. Taka pomoc udzielana jest firmom z sektora przemysłu oraz nowoczesnych usług.

Korzyści środowiskowe, ekonomiczne i społeczne wynikające z zakupu czy użytkowania pojazdów elektrycznych mają być tematem ogólnopolskich kampanii edukacyjnych, na które Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zarezerwował w sumie 5 mln zł.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP S.A.) zaprasza do uczestnictwa w cyklu webinariów, podczas których zaprezentowane zostaną instrumenty finansowe oferowane przez ARP S.A. małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Nasi partnerzy:
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Inowrocław
Urząd Statystyczny
ki24.info
Ino-Online
Magazyny Polska.pl
Nasze Miasto Inowrocław - informator
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
Telewizja Miejska Inowrocław
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Ośrodek Sportu i Rekreacji