2022-10-04 15:43
Logo Inwestuj Inowrocław
  • flaga pl
  • flaga en
  • flaga de
Menu

Aktualności

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie dotyczące możliwości uzyskania pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego CIT/PIT na 12 lat na nowe inwestycje w całym powiecie inowrocławskim. Podczas spotkania z Panią Katarzyną Adamską- Project Managerem z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oprócz pozyskania informacji o tej formie pomocy publicznej również będą mieli Państwo możliwość porozmawiania indywidualnie.

Ruszyła pilotażowa edycja programu Cyfrowa Wyprawka dla Firm. PFR zaprasza do inicjatywy samorządy z całej Polski, które chcą zostać cyfrowymi liderami zmian lokalnego biznesu. Jak się przyłączyć? Do 31 marca każdy samorząd, który nie przekracza 150 tys. mieszkańców może wysłać zgłoszenie do programu.

Zakończyła się kolejna edycja konkursu „Mister Budownictwa”. Kapituła konkursowa wyłoniła obiekt najciekawszy pod względem architektury, funkcjonalności, wykonawstwa, czy zastosowanych rozwiązań. W tym roku zgłoszono łącznie 9 obiektów, wszystkie w kategorii obiekty nowo wybudowane.

Od dziś, do 10 grudnia potrwa głosowanie internautów na najładniejszy budynek zgłoszony w tegorocznej edycji konkursu Mister Budownictwa. Do wyboru jest aż 9 propozycji!  Szczegóły w arytkule.

ARP S.A. otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową. Mają one charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze.

Prezydent Miasta Inowrocławia ogłasza XX edycję konkursu „Mister Budownictwa”. Celem konkursu jest wybór obiektu budowlanego, którego forma architektoniczna, jakość wykonania, właściwości użytkowe i nowatorskie rozwiązania techniczne predysponują go do roli „wizytówki” Inowrocławia.

Miasto Inowrocław po raz kolejny promuje się na jednym z największych wydarzeń inwestycyjnych w Europie – targach Expo Real w Monachium. Po 1,5 rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, targi odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego. 

Chcąc zmienić obecny stan rzeczy, stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR) i Związek Miast Polskich (ZMP) wspólnie z blisko 100 samorządami organizują ogólnopolską kampanię informacyjną #MiastazPrzedsiębiorcami, której celem jest przedstawienie istoty i roli przedsiębiorców w wymiarze lokalnym oraz znaczenia ich wspierania i rozwoju. 

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zapraszają na seminarium w trybie stacjonarnym poświęcone popularyzacji wiedzy wśród kujawsko-pomorskich przedsiębiorstw na temat Zjednoczonych Emiratów Arabskich jako rynku o dużym potencjale i możliwościach.

Dziś w Ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach konkursu pn. „Wygraj przedsiębiorczą przyszłość”, którego organizatorami byli Miasto Inowrocław, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Kazimierza Kujawskiego w Inowrocławiu oraz Powiat Inowrocławski.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium "Wsparcie dla firm z powiatu inowrocławskiego".
Szczegóły znajdują się w artykule.

Czy kultura zjada strategie na śniadanie? Jak przychylić nieba swoim pracownikom? Jak integrują swoją załogę firmy w Norwegii? Tego wszystkiego dowiesz się podczas webinarium pt. "Przyjazna firma".

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Toruniu serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium podczas którego zostaną przedstawione możliwości wsparcia dla firm zainteresowanych realizacją działań w zakresie modernizacji energetycznej.

Konkurs organizowany w czasie ograniczonego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dedykowany dla młodzieży szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu inowrocławskiego.

W związku z przygotowaniami Polski, w tym Województwa Kujawsko-Pomorskiego do udziału  w EXPO 2020 organizowanego w Dubaju (ZEA) kierujemy do mikro, małych i średnich firm regionalnych informacje dotyczące chęci uczestnictwa w wydarzeniu.

PSSE sp. z o.o., we współpracy z UKW w Bydgoszczy, UMK w Toruniu, UTP im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, PUZ we Włocławku, a także WSG w Bydgoszczy, serdecznie zaprasza studentów do udziału w spotkaniach online z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność na terenie Strefy.

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera drugi cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pierwszy z cyklu webinariów odbędzie się 15 lutego 2021 roku o godz. 12:00 i skierowany będzie do przedsiębiorców działających na obszarze województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Fundacja Emic zaprasza na seminarium pt. Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców w dobiepandemii, które odbędzie się 23 lutego 2021 r. w formie online.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna znalazła się w czołówce prężnie działających stref ekonomicznych w kraju. Spośród 14 działających stref znalazła się na 2. Miejscu.

Na terenie całego województwa kujawsko – pomorskiego działa Polska Strefa Inwestycji, którą zarządza Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Dzięki Strefie przedsiębiorcy mogą uzyskać między innymi zwolnienie z podatku dochodowego od osób prawnych lub fizycznych. Taka pomoc udzielana jest firmom z sektora przemysłu oraz nowoczesnych usług.

Nasi partnerzy:
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Inowrocław
Ino-Online
ki24.info
Urząd Statystyczny
Nasze Miasto Inowrocław - informator
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Magazyny Polska.pl
Telewizja Miejska Inowrocław
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy