2017-03-24 07:03
  • pl
  • en
Menu

Strefa Północna - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, położony na obrzeżach miasta przy trasie na Bydgoszcz

Solankowy Obszar Inwestycyjnyteren przeznaczony pod usługi działalności uzdrowiska, kultury, rozrywki oraz usług handlowych wskazanych w statucie uzdrowiska

Strefa Zachodnia - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, w sąsiedztwie magistrali kolejowej i drogi nr 25 Inowrocław- Żnin

Zapraszamy do obejrzenia naszych terenów inwestycyjnych w panoramie 3D

 

 

 

 

 

 

 

INOWROCŁAWSKI BIZNES

Zakład Tworzyw Sztucznych Poli, który działa w strefie gospodarczej odwiedził Prezydent Ryszard Brejza ze swoim zastępcą Ireneuszem Stachowiakiem. Włodarzy oprowadzał właściciel, Marian Holz.

Produkują ok. 3 tys. okien miesięcznie, mają odbiorców niemal w całej Europie, realizują zlecenia nietypowe, w tym w obiektach zabytkowych. Mowa o  inowrocławskiej firmie Prima.

Ich klientami są znani politycy, gwiazdy filmu i telewizji, właściciele największych europejskich firm. Mowa o inowrocławskiej firmie Akan, zatrudniającej stolarzy – artystów wykonujących ręcznie stylowe meble.

Aktualności
Wystawa Gospodarcza – dobry start dla biznesu

Inowrocławska Wystawa Gospodarcza to doskonały sposób na mocny start dla osób rozpoczynających karierę przedsiębiorcy. Jak co roku Urząd Miasta Inowrocławia oferuje dla osób, które rozpoczynają działalność gospodarczą darmowe stoisko z podstawowym wyposażeniem.

Inowrocławska Wystawa Gospodarcza w ostatni weekend maja!!!!

Już po raz XXI przedsiębiorcy z Inowrocławia i okolic zaprezentują swoją ofertę podczas Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej, która w tym roku odbędzie się w dniach 27-28 maja

X Targi IVEST-TOR Toruń 2017

W dniach 11-12 marca 2017 roku w Centrum targowym „PARK” w Toruniu odbyły się Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne INVEST-TOR 2017. Była to okazja do prezentacji potencjału inwestycyjnego regionu.

Kolejna firma w Inowrocławskim Obszarze Gospodarczym

Specjalizująca się w konserwacji i naprawie samochodów ciężarowych firma kupiła blisko półhektarowy grunt w Inowrocławskim Obszarze Gospodarczym.

Osobowość Roku 2016 - Waldemar Smoliński - II miejsce w kat. biznes

Drugie miejsce w plebiscycie Osobowość Roku 2016 „Gazety Pomorskiej” w kategorii  biznes, zajął Waldemar Smoliński, przedsiębiorca z Inowrocławia.

Nasi partnerzy: