2017-05-25 23:48
  • pl
  • en
Menu

Już po raz XXI przedsiębiorcy z Inowrocławia i okolic zaprezentują swoją ofertę podczas Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej, która w tym roku odbędzie się w dniach 27-28 maja.

Strefa Północna - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, położony na obrzeżach miasta przy trasie na Bydgoszcz

Solankowy Obszar Inwestycyjnyteren przeznaczony pod usługi działalności uzdrowiska, kultury, rozrywki oraz usług handlowych wskazanych w statucie uzdrowiska

Strefa Zachodnia - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, w sąsiedztwie magistrali kolejowej i drogi nr 25 Inowrocław- Żnin

Zapraszamy do obejrzenia naszych terenów inwestycyjnych w panoramie 3D

 

 

 

 

 

 

 

INOWROCŁAWSKI BIZNES

Harrods – luksusowy dom towarowy w Londynie. To m.in. tam znajdują się meble produkowane w naszym mieście. A to za sprawą inowrocławskiej firmy KMW Invest.

Zakład Tworzyw Sztucznych Poli, który działa w strefie gospodarczej odwiedził Prezydent Ryszard Brejza ze swoim zastępcą Ireneuszem Stachowiakiem. Włodarzy oprowadzał właściciel, Marian Holz.

Produkują ok. 3 tys. okien miesięcznie, mają odbiorców niemal w całej Europie, realizują zlecenia nietypowe, w tym w obiektach zabytkowych. Mowa o  inowrocławskiej firmie Prima.

Aktualności
Wystawa Gospodarcza – to już w ten weekend

Inowrocławska Wystawa Gospodarcza to doskonały sposób na mocny start dla osób rozpoczynających karierę przedsiębiorcy. Jak co roku Urząd Miasta Inowrocławia oferuje dla osób, które rozpoczynają działalność gospodarczą darmowe stoisko z podstawowym wyposażeniem.

Konferencja z cyklu „Biznes bez granic”

Konferencja poświęcona będzie nowoczesnym instrumentom wsparcia eksportu w obszarze instytucjonalnym, usługowym i finansowym, w kontekście wdrażanych  zmian w oparciu o Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju w obszarze ekspansji zagranicznej.

Dzień Branżowy z BNI Future

Już w najbliższy czwartek, 27.04.2017 r. odbędzie się specjalne spotkanie grupy BNI Future. Organizowany Dzień Branżowy umożliwia członkom grupy nawiązanie kontaktów biznesowych z firmami zaproszonych Gości. 

Inowrocławski Obszar Gospodarczy podczas Targów Terenów Inwestycyjnych INVESTATE POLAND 2017

Targi  INVESTATE POLAND 2017  to jedyna w kraju tego typu prestiżowa impreza o ogromnym znaczeniu dla branży inwestycyjnej.

Środki Unijne w Stowarzyszeniu LGD Inowrocław

Lokalna Grupa Działania Inowrocław zaprasza przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i mieszkańców Inowrocławia do udziału  w bezpłatnym spotkaniu warsztatowo/doradczym związanym z planowanymi naborami wniosków określonych dla LSR (Lokalna Strategia Rozwoju).

Nasi partnerzy: