2022-10-04 15:09
Logo Inwestuj Inowrocław
  • flaga pl
  • flaga en
  • flaga de
Menu

Strefa Północna - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, położony na obrzeżach miasta przy trasie na Bydgoszcz

Solankowy Obszar Inwestycyjnyteren przeznaczony pod usługi działalności uzdrowiska, kultury, rozrywki oraz usług handlowych wskazanych w statucie uzdrowiska

Strefa Zachodnia - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, w sąsiedztwie magistrali kolejowej i drogi nr 25 Inowrocław- Żnin

Zapraszamy do obejrzenia naszych terenów inwestycyjnych w panoramie 3D

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności
Wsparcie dla przedsiębiorców z powiatu inowrocławskiego

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie dotyczące możliwości uzyskania pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego CIT/PIT na 12 lat na nowe inwestycje w całym powiecie inowrocławskim. Podczas spotkania z Panią Katarzyną Adamską- Project Managerem z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oprócz pozyskania informacji o tej formie pomocy publicznej również będą mieli Państwo możliwość porozmawiania indywidualnie.

Cyfrowa Wyprawka dla Firm

Ruszyła pilotażowa edycja programu Cyfrowa Wyprawka dla Firm. PFR zaprasza do inicjatywy samorządy z całej Polski, które chcą zostać cyfrowymi liderami zmian lokalnego biznesu. Jak się przyłączyć? Do 31 marca każdy samorząd, który nie przekracza 150 tys. mieszkańców może wysłać zgłoszenie do programu.

Znamy już "Mistera Budownictwa 2021"

Zakończyła się kolejna edycja konkursu „Mister Budownictwa”. Kapituła konkursowa wyłoniła obiekt najciekawszy pod względem architektury, funkcjonalności, wykonawstwa, czy zastosowanych rozwiązań. W tym roku zgłoszono łącznie 9 obiektów, wszystkie w kategorii obiekty nowo wybudowane.

„Mister Budownictwa – Inowrocław 2021” - głosowanie internautów

Od dziś, do 10 grudnia potrwa głosowanie internautów na najładniejszy budynek zgłoszony w tegorocznej edycji konkursu Mister Budownictwa. Do wyboru jest aż 9 propozycji!  Szczegóły w arytkule.

Centra Obsługi Przedsiebiorców ARP – wsparcie finansowe, jakie możemy zaoferować lokalnym firmom

ARP S.A. otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową. Mają one charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze.

Nasi partnerzy:
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Inowrocław
Ino-Online
ki24.info
Urząd Statystyczny
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
Nasze Miasto Inowrocław - informator
Telewizja Miejska Inowrocław
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy
Magazyny Polska.pl