2018-09-22 01:13
  • pl
  • en
Menu

Strefa Północna - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, położony na obrzeżach miasta przy trasie na Bydgoszcz

Solankowy Obszar Inwestycyjnyteren przeznaczony pod usługi działalności uzdrowiska, kultury, rozrywki oraz usług handlowych wskazanych w statucie uzdrowiska

Strefa Zachodnia - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, w sąsiedztwie magistrali kolejowej i drogi nr 25 Inowrocław- Żnin

Zapraszamy do obejrzenia naszych terenów inwestycyjnych w panoramie 3D

 

 

 

 

 

 

 

INOWROCŁAWSKI BIZNES

Inowrocławskie firmy robią furorę w Internecie. Z powodzeniem sprzedają tam swoje produkty na cały świat. Zbudowały nie tylko wirtualną, ale całkiem realną pozycję i zgarniają nagrody dla najlepszych.

Harrods – luksusowy dom towarowy w Londynie. To m.in. tam znajdują się meble produkowane w naszym mieście. A to za sprawą inowrocławskiej firmy KMW Invest.

Zakład Tworzyw Sztucznych Poli, który działa w strefie gospodarczej odwiedził Prezydent Ryszard Brejza ze swoim zastępcą Ireneuszem Stachowiakiem. Włodarzy oprowadzał właściciel, Marian Holz.

Zobacz

 

 

Aktualności
Spotkanie informacyjne - Podnoszenie kompetencji cyfrowych

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne – „Podnoszenie kompetencji cyfrowych”, dla Jednostek Samorządu Terytorialnego, dotyczące możliwości dofinansowania szkoleń podnoszących kompetencje cyfrowe mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego w ramach funduszy unijnych.

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców – Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Fundusze Unijne

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące nowych zasad funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych oraz możliwości dofinansowań z aktualnych programów operacyjnych.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na szkolenia

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza mieszkańców naszego województwa na dofinansowane z UE szkolenia komputerowe. Odbywają się one w Pałacu Runowo położonym na terenie  Krajeńskiego Parku Krajobrazowego, w otulinie Borów Tucholskich i jedenastu jezior.

Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy, wielkie zmiany - SPOTKANIE

Konstytucja Biznesu to gruntowna reforma prawa gospodarczego, której celem jest poprawa środowiska prawno-instytucjonalnego, w którym działają polscy przedsiębiorcy.

Cała Polska jedną strefą ekonomiczną

30 czerwca 2018 r. weszła w życie ustawa o wspieraniu nowych inwestycji, która poszerza obszar na którym można uzyskać zachęty podatkowe do niemal 100% terenów inwestycyjnych w Polsce.

Nasi partnerzy: