2019-06-19 14:51
  • pl
  • en
Menu

Strefa Północna - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, położony na obrzeżach miasta przy trasie na Bydgoszcz

Solankowy Obszar Inwestycyjnyteren przeznaczony pod usługi działalności uzdrowiska, kultury, rozrywki oraz usług handlowych wskazanych w statucie uzdrowiska

Strefa Zachodnia - teren przeznaczony pod usługi i przemysł, w sąsiedztwie magistrali kolejowej i drogi nr 25 Inowrocław- Żnin

Zapraszamy do obejrzenia naszych terenów inwestycyjnych w panoramie 3D

 

 

 

 

 

 

 

INOWROCŁAWSKI BIZNES

Inowrocławskie firmy robią furorę w Internecie. Z powodzeniem sprzedają tam swoje produkty na cały świat. Zbudowały nie tylko wirtualną, ale całkiem realną pozycję i zgarniają nagrody dla najlepszych.

Harrods – luksusowy dom towarowy w Londynie. To m.in. tam znajdują się meble produkowane w naszym mieście. A to za sprawą inowrocławskiej firmy KMW Invest.

Zakład Tworzyw Sztucznych Poli, który działa w strefie gospodarczej odwiedził Prezydent Ryszard Brejza ze swoim zastępcą Ireneuszem Stachowiakiem. Włodarzy oprowadzał właściciel, Marian Holz.

Aktualności
Inowrocław w liczbach

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy oddział w Inowrocławiu przygotował krótką infografikę o naszym mieście.
Zapraszamy do zapoznania się.

Pierwsze posiedzenie Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego

Dyrektor Biura Obsługi Inwestorów bierze udział w pierwszym posiedzeniu Rady Rozwoju Obszrau Gospdoarczego w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii w Gdynii.

Inowrocław na Transport Logistic 2019 w Monachium

Miasto Inowrocław promuje się podczas największych targów transportu i logistyki w Europie – targów Transport Logistic w Messe München w Monachium.

XXIII Inowrocławska Wystawa Gospodarcza - wydłużony termin zgłoszeń

Informujemy, że termin zgłoszeń uczestnictwa w XXIII Inowrocławskiej Wystawie Gospodarczej oraz do konkursów "5 na Start" i "Najlepszy Produkt Roku" zostaje przedłużony do dnia 6 maja 2019 roku tj. poniedziałek.

Szkolenie "Prawo Pracy w pigułce"

Biuro Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Inowrocławia wspólnie z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Inowrocławiu zaprasza na szkolenie pt. „Prawo Pracy w pigułce” w dniu 25 kwietnia 2019 roku w godzinach 900-1430.

Nasi partnerzy: